Moji Obrázkomilové

se všemi těmito lidmi je mi ctí spolupracovat

Miroslav Krčmář

Personalista Škoda Auto, a.s./ Dobruška

"Po profesní, tak i osobnostní stránce jsem přesvědčen, že právě tak pozitivní lidé jako je Lenka, by se měli této činnosti v oblasti financí právem zabývat. Jdete správnou cestou. V dnešním uspěchaném světě, plném různých účelových reklam a dezinformací, si občané zaslouží, i v oblasti financí, mít možnost se obrátit o radu na tak kompetentní a vstřícnou osobu jako je právě Lenka." 

Martin Minařík

CEO Fyscon, s.r.o. / Zlín

"Za svoji 8 letou praxi v podnikání jsem se dlouho nesetkal tak s perfektním osobním přístupem. Leňa je opravdu člověk na svém místě. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a snaží se pro každého najít tu nejvýhodnější cestu. Všechny mé požadavky/dotazy ochotně a podrobně zodpověděla bez jakéhokoliv čekání a vím, že se na ní můžu kdykoliv spolehnout. Spokojenost klienta je u ní na prvním místě.
Doporučuji vřele všem. :-)"

Kateřina Doubková

Zdravotní sestra /Dobruška

"Zůstává mi rozum stát nad tím, jak Lenča dokázala převést můj nevýhodný úvěr z jedné nejmenované banky do jiné, s nižší splátkou, a to aniž bych musela navštívit banku osobně." 

Jan a Martina Zamrazilovi

OSVČ / Praha

"Při refinancování našeho úvěru nám bylo u konkurence řečeno to, že z důvodu nezkolaudované nemovitosti je toto nemožné. Lenka to nejen že dokázala, ale snížila nám splátku o 2.000,- měsíčně."

Jan a Ivanka Máčelovi

Operátor výroby Barum, s.r.o. / Zlín

Každé jednání se sl. Kápičkovou bylo velmi příjemné, potřeby svých klientů řadí vždy na první místo. Vyjednala nám výborné podmínky hypotéky ve velmi krátkém termínu a vše důkladně a srozumitelně vysvětlila do posledního detailu. Ve světě financí dokáže pomoci snad úplně se vším, má neustálý přehled o novinkách a vždy nabídne několik možných variant."

Erik a Martina Wojcikovi

Skladník / Zlín

"Za nás doporučuji ...Lenka je super člověk na úrovni, bez mazáni medu kolem úst...pomohla nám jak s hypotékou, tak s pojištěním na barák, auto i životko, dalo by se říct, že od ní máme vše co se téhle věci týče a nelitujeme. Každopádně má náš velký vděk za splnění snu-teď bydlíme ve svém a tam, kde jsme chtěli :) dalo to hodně práce i nervů..ale vše dopadlo, jak melo.:)"

David Zgarba a Jesika

Mistr výroby / Zlín

Se spoluprací slečny Lenky jsme byli spokojení. Hodně nám pomohla, poradila což bylo pro nás velmi důležité. Za nás určitě doporučujeme :)!"

Zdeněk Hábl

Sledge hokejista / Zlín

"Jelikož můj hlavní příjem je invalidní důchod, většina bank se se mnou odmítala bavit. Sl. Kápičková ale dokázala vyjednat podmínky mne vyhovující a navíc jsem se při jednání necítil tak formálně, jako např. v bance, což oceňuji." 

Tomáš Šárocký

Manažer Flowmon Networks / Brno

"Nepovedal by som to, ale ako Slovák žijúci v ČR nebolo vôbec jednoduché si zariadiť hypotéku. Lenke sa to podarilo a s vynikajúcimi podmienkami aj pod časovým tlakom. Veľmi dobre filtrovala komunikáciu od bánk ku mne, čo mi koniec koncov zaberalo oveľa menej času." 

Martin Walder

IT Manažer IBM, a.s. / Brno

"I was confused that almost nobody can speack English - at bank, post office, etc. so I mainly appreciate that Lenka was brave enough to help me with everything related to the buying of a new flat."  

Michaela Domáčková

Mzdová účetní Arriva, a.s. / Dobruška

"Neskutečně milá a příjemná a navíc profesionální. Díky sl. Kápičkové jsme získali úrok na neúčelové hypotéce za 2,49% p.a. což je nyní standartem u hypoték účelových. Děkujeme" 

Jiří Škraněk

OSVČ / Dobruška

"Lenča nejen že mi pomohla s refinancováním hypotéky, ale perfektně mi poradila i s pojištěním a investováním pro mé děti." 

Chci patřit do komunity Obrázkomilů