Moje filozofie

aneb Jak to všechno začalo?

Něco málo o mně v bodech:

#1: ODKUD POCHÁZÍM

Pocházím z východních Čech, z města v podhůří Orlických hor s názvem Dobruška.

#2: JAK VNÍMÁM SVOU PRÁCI

Působím na pozici hypoteční specialistky pro naši kancelář a svou prací chci lidem pomoct zlidštit někdy složitý svět financí, hypoték apod.

#3: JAK SE U MĚ PROJEVUJE MÉ ZNAMENÍ

Jsem narozena ve znamení Střelce, přičemž jakožto žena ve Střelci jsem nezávislá, intuitivní, originální, vizionářská a obvykle mám velké plány. Střelci mají nos na nové příležitosti a jdou štěstí vstříc. Důkazem tohoto může být mj. můj projekt Obrázková hypotéka.

#4: PROČ PRACUJI VE FINANCÍCH?

Dříve jsem si neuměla pomalu ani založit běžný účet a byla celkově závislá na partnerovi. Postupně mi ale došlo, že pokud porozumím finančnímu světu, nemusím být na nikom závislá a nikdo mne nebude moct ošidit. A tak jsem se vzdělávala a začalo mě to bavit..A poté jsem se o vše chtěla podělit i se svými klienty a tak trochu je bránit před nekalými praktikami jiných finančních poradců.

#5: MÉ ZÁLIBY

Mezi mé záliby patří zahrádka, luštění křížovek...ne, sranda :) ráda se chodím odreagovat do fitness, přečtu nějakou zajímavou knihu o osobním rozvoji, ráda si kreslím, vzdělávám. Svůj volný čas nejradši trávím se svou rodinou nebo s psíkem, to je nejlepší terapie.

#6: ČEHO CHCI SVOU PRACÍ DOSÁHNOUT

Chci převést bankovní hatmatilku do lidštiny a aby moji klienti svým financím rozuměli. Abychom společně dosahovali finančních cílů v budoucnosti, abychom s klidem v noci usínali s pocitem, že jsou zajištěni pro případ nenadálých situací. Je to o vzájemné spolupráci a své klienty vnímám spíše jako své přátele spíš než jako "klienty".

#7: OBLÍBENÉ MÍSTO PRO SCHŮZKU

Ráda se scházím v místních útulných kavárničkách - např. Zlínský Kafec, Golden Café, Kafírna Zlaté zrnko. Takováto prostředí jsou neutrální a zároveň evokují pohodu, uvolněnost. A přesně takto chci, aby se moji klienti cítili.

#8: KDO MĚ V ŽIVOTĚ NEJVÍCE OVLIVNIL

Můj tatínek, který mi kladl na srdce, ať si jdu za svými sny a zároveň ať jsem prospěšná lidem. Tatínek mj. dělal navigační systémy do letadel a práce mu dávala smysl, protože chtěl tímto zachránit lidské životy. Moc si ho vážím.

#9: MŮJ TYPICKÝ KLIENT

Můj typický klient je spokojený klient, který ví, proč má dané finanční produkty a čeho díky nim dosáhne nebo co má díky nim zajištěno.

Maminka mi vždycky říkala, že jsem "holka jako z obrázku". No a obrázky se mne drží doteď. Již při studiích na vysoké škole managementu a psychologie v Brně jsem začala podnikat v oblasti financí. Ale finance..to jsou jen čísla, grafy, složité smlouvy a dlouhé věty. A já to chtěla svým klientům ulehčit, pomoct jim vše lépe pochopit..

..a tak jsem začala kreslit. A kreslit. A moji klienti svým penězům začínali více a více rozumět. To se mi líbilo, a tak jsem se rozhodla, že se o mé zkušenosti a dovednosti podělím s celým světem. Jen tak.

Projekt Obrázková hypotéka jsem založila v září roku 2015, abych běžným lidem jednoduše vysvětlila, jak funguje složitý svět realitního a finančního trhu. Jednoduše, hravě a lidsky se tu dozvíte, jak vybrat nejvhodnější produkt, jak nenaletět..a nejen to. 

Jak to dělám?

Ráda kreslím, baví mě finance a nemovitosti..a taky umím celkem dobře psát. Tak jsem to všechno propojila. Pomocí jedinečné techniky "skečnouting", kterou mne inspiroval úžasný out-of-boxer Petr Žák na VŠ v Brně, dokážu vysvětlit kdejaký problém. Obrázek zkrátka vydá za tisíc slov.